חימום תת רצפתי

פתרון החימום המושלם לבית

מערכת חימום תת רצפתי הינה מערכת החימום הנוחה והנעימה ביותר לבית. המערכת כוללת שני רכיבים עיקריים: תשתית צנרת מים מתחת לרצפה, ומערכת לייצור מערכת מים חמים המסוחרר בצנרת, דרכה עובר החום לבית.

החום העולה מן הרצפה מחמם את כל חלל הבית (גם במידה והחלל גבוה) ובכך מאפשר חימום אחיד ונעים של כל הבית.
את המערכת יש לתכנן ולבצע בקפדנות ויסודיות, תוך הקפדה על הנושאים הבאים: התקנת צנרת המים בצפיפות גבוהה כך שפיזור החום יהיה אחיד, ביצוע בידוד איכותי בין הצנרת לרצפת הבטון שמתחת - על מנת שהחום לא יברח לאדמה, התקנת משאבת חום איכותית וכמובן התקנה מקצועית שתבטיח הנאה מהמערכת לשנים רבות.
בתכנון הבית יש לתכנן מקום למשאבת החום (היושבת חיצונית: בצמוד לבית או על הגג) וכן מומלץ להעביר לעיוננו תוכניות בכדי לתכנן את חלוקת מעגלי החימום של החדרים והשטחים הציבוריים.
המערכת מותקנת במספר שלבים, חלקם בשלב בניית השלד וחלקם לאחר סיום הטיח ולפני הריצוף.
על מערכת חימום תת רצפתי ניתן לשלוט מבקר מרכזי בבית או בשליטה ע"י תרמוסטטים בכל חדר וחדר המפעילים ברזים חשמליים שעוצרים או מאפשרים זרימת מים לחדר. כמו כן ניתן להוסיף למערכת אלמנטים לצורך חיבור לבית חכם ושליטה מרחוק.
המערכת מייצרת מים חמים בהם ניתן להשתמש גם לצרכים נוספים כמו: מחמם מגבות, חימום מי רחצה, חימום בריכה שחיה ועוד - ע"י אפיון המערכת המתאימה לכל צרכן אנרגיה.
הסקות הגליל ביצעה למעלה מ-2,000 התקנות של מערכות הסקה בבתים פרטיים, ואנשי החברה הינם בעלי נסיון רב ומומחים בתחומם.
פנו אלינו עוד היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!